برترین کتاب ناشران مستقل آمریکا 2011 انتخاب شد

خبرگزاری فارس: کتاب «روایت فرشتگان، قصه‌هایی از صحابه آسمانی» به قلم «جوآن وستر اندرسون» به عنوان برترین کتاب ناشران مستقل آمریکایی 2011 انتخاب و معرفی شد. این اثر درباره زندگی مردمی است که معتقدند خداوند در هر لحظه همراه آنهاست.

خبرگزاری فارس: برترین کتاب ناشران مستقل آمریکا 2011 انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پری وب، «وستر اندرسون» در این کتاب، 30 داستان درباره زندگی انسان‌هایی را به رشته تحریر در آورده که به خداوند ایمان دارند و این باور و ایمان در لحظه‌های مختلف زندگی و در شرایط سخت و دشوار آنها را همراهی می‌کند.
این کتاب که از میان 500 اثر راه یافته به دبیرخانه جایزه برترین کتاب ناشران مستقل آمریکا 2011 انتخاب و معرفی شده است.

«جوآن وستر اندرسون» نویسنده کتاب «روایت فرشتگان، قصه‌هایی از صحابه اسمانی» پس از دریافت این جایزه می‌گوید: از شنیدن نام خود به عنوان برنده این جایزه بسیار هیجان‌زده شدم. کار دشواری است که اثری از میان هزاران اثر که به دبیرخانه جایزه برترین کتاب ناشران مستقل آمریکا فرستاده می‌شود، کتابی در 500 کتاب اولیه انتخاب شود و مراحل داوری را سپری کند تا به عنوان برنده به مخاطبان معرفی شود.
این نویسنده اضافه کرد: از اینکه مجموعه داستان «روایت فرشتگان، قصه‌هایی از صحابه آسمانی» موفق به دریافت جایزه نقدی این دوره شده بسیار خوشحالم و آن را به فال نیک می‌گیرم. زیرا این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌هایی است که که به وجود خدا و کمک‌های بی دریغ او در زمان سختی و مشکلات اشاره می‌کند. در این داستان‌ها تلاش کردم تا لحظه‌هایی را که متوجه کمک‌ها و یاری خداوند نیستیم اما از دل حوادث عبور می کنیم را با مردم قسمت کنم.

مجموعه داستان «روایت فرشتگان، قصه‌هایی از صحابه اسمانی» به قلم «جوآن وستر اندرسون» امسال توانست جایزه برترین داستان ناشران مستقل آمریکایی را به نام خود کند.
این کتاب علاوه بر کتابفروشی ها و مراکز فرهنگی آمریکا از طریق سایت آمازون قابل دسترسی و خرید است.
انتهای پیام/ومنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000698