ترنس مالیک؛ پنج فیلم در چهل سال، چهار فیلم در یکسال

خبرگزاری فارس: ترنس مالیک کارگردان برنده نخل طلایی کن سال جاری که پیش از این و در طول 40 سال 5 فیلم ساخته است، قصد دارد در یک سال آینده 4 فیلم را تولید کند.

خبرگزاری فارس: ترنس مالیک؛ پنج فیلم در چهل سال، چهار فیلم در یکسال

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که اهالی سینما «ترنس مالیک» کارگردان آمریکایی را به علت تولید 5 فیلم سینمایی در طول 40 سال فردی عجیب می‌دانند، خبر جدید منتشر شده درباره او حاکی از تلاشش برای ساخت چهار فیلم در آن واحد است.
به گزارش پایگاه السینما، «ترنس مالیک» که سال جاری جایزه نخل طلایی جشنواره کن را به خاطر فیلم درخت زندگی از آن خود کرده است، هم‌اکنون در حال آماده کردن 4 فیلم است که نخستین فیلم آن فیلم مستند «سفر در زمان» است که بیشتر کارهای آن را همزمان با ساخت درخت زندگی انجام داده است.
فیلم «سفر در زمان» درباره مراحل خلق جهان و تکوین حیات از دوران دایناسورها تا ظهور انسان‌ها بر کره خاکی است.
بنابر این گزارش، «تدفین» فیلم دیگر مالیک است که در آن «بن افلیک»، «خاویر باردیم»، «راشل وایز» و «راشل مک آدامز» بازی می‌کنند که البته زمان آغاز فیلمبرداری این فیلم تعیین نشده و گفته شده است با پایان نگارش سناریو توسط مالیک تصویربرداری آغاز می‌شود.
در همین حال دو فیلم دیگر مالیک که قرار است ساخته شود فیلم‌های «بی‌قانون» و «جام شوالیه» است که در هر دو فیلم کریستیان بل و کیت بلانشت حضور دارند و فیلم برداری آن از آغاز سال 2012 شروع می‌شود.
همچنین در فیلم «بی‌قانون» همچنین ریان جاسلینگ، رونی مارا و هانی پینت بازی می‌کنند و در فیلم «جام شوالیه» و در کنار بیل و بلانشت، «ایزابل لوکاس» حضور دارد.
بنابر این گزارش مالیک که همیشه سعی کرده است کارهای خود را خارج از چشم رسانه‌ها انجام دهد تاکنون داستان و جزئیات این سه فیلم بلند خود را که به زودی فیلم‌برداری آن آغاز می‌شود، اعلام نکرده است.
انتهای پیام/امنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000469