انتظار برای استقبال گرم از فابیو در فرودگاه رم
خوشحالی ایتالیایی‌ها از بازگشت کاپلو به کشور و صورت بهت‌زده‌ بکام

خبرگزاری فارس: استعفای غیرمنتظره کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی فوتبال انگلیس پس لرزه‌هایی در خاک بریتانیا، ایتالیا و حتی محدوده زندگی بکام در آمریکا داشته است.

خبرگزاری فارس: خوشحالی ایتالیایی‌ها از بازگشت کاپلو به کشور و صورت بهت‌زده‌ بکام

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از گاردین، جدایی کاپلو از فوتبال انگلیس صرف نظر از دلایل و تحلیل‌های پیرامونش باعث شد تا فوتبال اروپا تکان شدیدی را احساس کند.

یورو ۲۰۱۲ اولین منطقه‌ای بود که لرزش ناگهانی دنیای فوتبال را ثبت کرد و همگان از درخشش وعده داده شده انگلیس ناامید شدند.

جدایی کاپلو از تیم ملی انگلیس خوشحالی مردم ایتالیا را در پی داشته، مردمی که طاقت نداشتند یکی از بهترین مربیان کشورشان در خدمت یکی از رقبای اصلی ایتالیا در یورو ۱۰۱۲ باشد.

استقبال مردم در فرودگاه رم از وکیل کاپلو در صدر اخبار ورزشی ایتالیا قرار گرفت و بی تردید جمعیت قابل توجهی منتظر ورود دن فابیو به پایتخت ایتالیا هستند.

اتحادیه فوتبال انگلیس حتی یک قدم هم عقب نشینی نکرده و استعفای کاپلو را پذیرفته است.

این در حالی است که بیشتر تحلیل‌ها علت اصلی استعفای کاپلو را ماجرای جان تری می‌دانند اما کارشناسان قدیمی فوتبال اروپا به خصوص بریتانیا بر این باورند که دن فابیو منتظر بهانه‌ای محکمه پسند بوده تا از این فشار هولناک رسانه‌ای در انگلیس نجات پیدا کند.

صورت بهت زده بکام در آمریکا نیز از دیگر ماجراهایی بود که به عنوان اخبار مرتبط با استعفای کاپلو منتشر شد، بکام معتقد است که جدایی کاپلو از فوتبال انگلیس در ماجرای تری و مسئله نژادپرستی خلاصه نمی‌شود و این امر به مسائل پشت پرده در اتحادیه فوتبال انگلیس و یوفا باز می‌گردد.