در تبریز
کینه‌توزی سرنوشت نوجوان 17 ساله را با مرگ رقم زد

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: در پی وقوع درگیری دو نوجوان تبریزی، یکی از آنان بر اثر ضربه چاقوی دیگری کشته شد.

خبرگزاری فارس: کینه‌توزی سرنوشت نوجوان 17 ساله را با مرگ رقم زد

قنبر مداحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: به دنبال وصول پرونده نزاع و درگیری منجر به قتل و فرار قاتل از کلانتری 12 تبریز موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این حادثه جوانی 17 ساله به نام محمد توسط جوان دیگری با سلاح سرد (چاقو) به قتل رسیده و متهم از صحنه متواری شده بود.

مداحی ادامه داد: اقدامات پلیسی توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان معمول و تحقیقات لازم برای شناسایی هویت قاتل فراری انجام شد و نهایتاً قاتل 17 ساله شناسایی و مشخص شد نامبرده پس از ارتکاب قتل به یکی از شهرستان‌های استان فرار کرد.

وی تصریح کرد: با شناسایی فردی که در فرار قاتل نقش داشته، از وی تحقیقات به عمل آمده و در نهایت قاتل دستگیر شد و در تحقیقات صراحتاً به قتل عمد اعتراف کرد و بعد از بازسازی صحنه، متهم با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس ویژه قتل روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در آسیب‌شناسی علت وقوع جنایت اظهار کرد: کینه و عداوت قبلی علت قتل بوده و از سوی دیگر عدم نظارت خانواده‌ها و نبود کنترل و دوستان ناباب از جمله علل و عوامل تشخیص داده می‌شود.