اسماعیلی در گفت‌و‌گو با فارس:
مدعیان دفاع از حقوق بشر دست به دامان دیکتاتورترین فرد منطقه شدند

خبرگزاری فارس: نماینده گرمی در مجلس با اشاره به حضور مهاجرانی و نوری‌زاده در ضیافت شاه دیکتاتور سعودی، تأکید کرد: آنان با فلاکت تمام دست به دامان فردی دراز کردند که روی همه دیکتاتورها را سفید کرده است.

خبرگزاری فارس: مدعیان دفاع از حقوق بشر دست به دامان دیکتاتورترین فرد منطقه شدند

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور عطا‌ءالله مهاجرانی و علیرضا نوری‌زاده در ضیافت دیکتاتور سعودی، اظهار داشت:‌ وقتی این افراد در داخل کشور بودند و مسئولیت‌هایی برعهده داشتند، مدعی دفاع از دموکراسی و حقوق بشر بودند، اما امروز به لطف خدا دست آنان برای همگان رو شد.

وی افزود: امروز این افراد که همواره نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران معترض بودند، با حضور در ضیافت دیکتاتور سعودی، خودشان را مفتضح کردند.

نماینده گرمی در خانه ملت بر همین اساس یادآور شد: مهاجرانی و نوری‌زاده با فلاکت تمام دست به دامان کشوری دراز کردند که روی بسیاری از دیکتاتورها را سفید کرده است.

وی متذکر شد: حضور آنان در ضیافت شاه سعودی، تأیید اقدامات آنهاست و این موضوع قطعاً تأثیر خودش را در جامعه خواهد داشت.

اسماعیلی در ادامه با تأکید بر اینکه آنان با حضور در این ضیافت، چهره واقعی‌شان را به جهانیان نشان دادند، تصریح کرد: به لطف خدا چهره واقعی سرکردگان این گروه یکی پس از دیگری برای همگان روشن خواهد شد.

وی همچنین با انتقاد از اقدام عربستان در حمایت از جریانات ضد انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: عربستان با حمایت از جریان فتنه سبز در ایران، اقدام پیش‌دستانه‌ای را پیش گرفته تا انقلاب‌های منطقه که ثمره خون شهداست، به نتیجه نرسد و تأثیر انقلاب اسلامی ایران در این انقلاب‌ها به حداقل ممکن کاهش یابد.

این نماینده مجلس هشتم افزود: آنان باید بدانند که به زودی بساط همه دیکتاتورهای منطقه برچیده خواهد شد و عربستان نیز از این امر مستثنی نیست.

وی تأکید کرد: عربستان با این اقدامات می‌خواهد جمهوری اسلامی ایران را مشغول این موضوعات کند تا تأثیر انقلاب اسلامی در منطقه کم‌رنگ‌تر شود، اما باید بدانند که اقدامات عربستان، در روابط ایران با این کشور قطعاً بی‌تأثیر نخواهد بود و تاکنون نیز ما با عربستان مدارا کردیم.