فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان خبر داد
فعالیت 100 هزار هادی سیاسی و بسیجی در انتخابات

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان گفت: بیش از 100 هزار هادی سیاسی شامل بسیجیان، سپاهیان و روحانیون مامور تبیین شاخص‌های انتخاباتی و روشنگری مردم استان زنجان بودند.

خبرگزاری فارس: فعالیت 100 هزار هادی سیاسی و بسیجی در انتخابات

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی عصر امروز در مراسم تجلیل از فرماندهان سپاه انصارالمهدی استان زنجان اظهار داشت: سپاه انصارالمهدی استان زنجان بر اساس وظایف ذاتی خود در برقراری امنیت در نقاط مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه سپاه انصارالمهدی استان زنجان به بهترین نحو با سایر دستگاه‌های اجرایی ارتباط و تعاملات موثر دارد، خاطر نشان کرد: پاسداران سپاهی پس از دفاع مقدس در عرصه‌های مختلف حماسه آفریده‌اند و قله‌های افتخار زیادی را کسب کرده‌اند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان با بیان اینکه پاسداران سپاهی در طول 33 سال گذشته هر جا احساس نیاز شده است، حضور داشته‌اند، اضافه کرد: سپاهیان و بسیجیان در راستای پیام، دغدغه و تدابیر مقام معظم رهبری عمل می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به ویژه شیطان بزرگ درصدد ایجاد چالش‌ و ناامیدی و دلسردی در مردم در زمینه انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند، ادامه داد: هدف آن‌ها حضور نمایندگان ناکارآمد در مجلس و عدم مشارکت عمومی بود.

سردار کرمی با اشاره به اینکه در زمینه حفظ امنیت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با ظرافت خاصی به مشکلات و مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی پرداخته شد، تصریح کرد: در این راستا با جدیت تمام و اشراف اطلاعاتی عمل کردیم.

وی با بیان اینکه سپاه انصارالمهدی استان زنجان در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی با همه توان و امکانات خود حضور داشته است، یادآور شد: در مقابله با ناامنی‌ها، مبارزه با ضد انقلاب و رفع مشکلات مناطق محروم اقدامات زیادی توسط پاسداران و بسیجیان سپاه انصارالمهدی انجام شد، که در این راستا با نیروی انتظامی استان نیز هماهنگی‌های خوبی صورت گرفت.

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان با بیان اینکه مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رای مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان زدند، اضافه کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات لبیک دوباره با مقام معظم رهبری است که ولایت مداری خود را به ولی خود ثابت کردند.

وی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری و با اشاره به اینکه حماسه‌های 22 بهمن و 12 اسفند ماه سال جاری برای مردم ایران همچون پیروزی‌های بدر و خیبر محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: مردم نقشه‌های دشمنان را به باد داده و فتنه‌های آن‌ها را خنثی کردند.

انتهای پیام/س10