در گفت‌وگو با فارس
قاسمی تقلید صدای اخیر فردوسی‌پور و دایی را تکذیب کرد

خبرگزاری فارس: «سیاوش قاسمی» تقلید صدای «عادل فردوسی‌پور» و «علی دایی» که اخیرا در فضای رسانه‌ای و گوشی‌های تلفن همراه منتشر شده است را تکذیب کرد.

خبرگزاری فارس: قاسمی تقلید صدای اخیر فردوسی‌پور و دایی را تکذیب کرد

«سیاوش قاسمی» بازیگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، گفت: مدتی است که تقلید صدای «عادل فردوسی‌پور» و «علی دایی» در موبایل‌ها شنیده می‌شود که تقلید این صداها را به بنده نسبت داده‌اند، من هم اینجا به مردم خوب کشورمان عرض می‌کنم که من تنها در سریال « 3-5-2 » به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، فیلم سینمای «صداست که می‌ماند» به کارگردانی سعید چاری و فیلم تلویزیونی «تهرانپارس» به کارگردانی صالح دلدم، جای این دو شخصیت بزرگوار مملکتم بازی و صحبت کرده‌ام نه هیچ جای دیگر.

وی در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: من به خودم اجازه نداده‌ام در مراسم‌هایی که در اعیاد بزرگمان برگزار می‌شود، جای این دو شخصیت بزرگوار صحبت کنم، چون من بازیگر هستم، اصولاً کسی نیستم که به استیج بروم و از این کار پول در بیاورم مثل بعضی دوستان که الان صاحب همه چیز شده‌اند. بنابراین با کسانی که این کار را انجام می‌دهند مطمئن باشند برخورد قضایی خواهد شد و از آن‌ها شکایت خواهم کرد.

به گزارش فارس، اخیرا تقلید صداهایی از عادل فردوسی‌پور و علی دایی در فضای رسانه‌ای و گوشی‌های موبایل منتشر شده است که بخشی از آن به سیاوش قاسمی نسبت داده شده است.

سیاوش قاسمی در برخی برنامه‌های طنز به جای فردوسی‌پور و دایی تقلید صدا کرده بود.

انتهای پیام/ی