با تایید آیت‌الله سیستانی
گنبد حرم سیدالشهداء در کرمان طراحی می‌شود‌

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی شهرستان کرمان گفت: گنبد جدید حرم مطهر سیدالشهدا (ع) پس از تایید توسط آیت‌الله سیستانی در کرمان طراحی و اجرا می‌شود.

خبرگزاری فارس: گنبد حرم سیدالشهداء در کرمان طراحی می‌شود‌

به  گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، عیسی سلاجقه بعد از ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کرمان اظهار داشت: اجرای تقاطع‌های غیرهم‌سطح در سطح شهر کرمان برای کاهش بار ترافیک است.

وی افزود: هدف از ایجاد این پل‌ها آزادسازی کمربندی شهر کرمان است تا بار ترافیکی کاهش یابد.

سلاجقه با بیان اینکه برای روان شدن ترافیک در کرمان 15 پل احداث شود، تصریح کرد: از دوران استانداری محمد رئوفی‌نژاد استاندار سابق کرمان احداث پل‌ها در کرمان آغاز شد.

وی گفت: به شهردار کرمان تاکید شده است که احداث پل‌های کرمان تا پایان دوره کاری این دوره شورای اسلامی شهر کرمان به اتمام رسد.

سلاجقه با بیان اینکه احداث خط شرقی غربی بین میدان آزادی و میدان شهدای کرمان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: شورا مبلغی را برای احداث مترو در کرمان در بودجه شهرداری پیش‌بینی کرده است.

وی با اشاره به اینکه گنبد حرم مطهر امام حسین (ع) از فاصله دور به خوبی دیده نمی‌شود، افزود: جزئیات طراحی گنبد جدید به آیت‌الله سیستانی ارائه می‌شود و با تایید وی این گنبد در کرمان طراحی و اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ش30