با همت دانشگاه آزاد بندرعباس
140 دانشجوی هرمزگانی به مناطق جنگی اعزام شدند

خبرگزاری فارس: کاروان دانشجویی راهیان نور متشکل از 140 دانشجوی دختر و پسر از بندرعباس برای بازدید از عازم مناطق جنگی عازم غرب کشور شد.

خبرگزاری فارس: 140 دانشجوی هرمزگانی به مناطق جنگی اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس عصر امروز در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور، با اشاره به جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در  هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز که به مناطق جنگی شرفیاب می‌شوید از جان‌گذشتگی و فداکاری‌های رزمندگان را در آن شرایط سخت به خاطر بسپارید که به خاطر دفاع از این مرز و بوم، جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا آرامش و آسایش ما را رقم بزنند.

احمدعلی اسدپور، انقلاب اسلامی ایران را یک انقلاب الهی و استثنایی دانست که معادلات غرب و شرق را به هم ریخت و ملت ایران را از زیر یوغ استعمار نجات داد.

این مقام مسئول افزود: دشمنان گمان کردند که با حمله و ایجاد جنگ نابرابر به این سرزمین پهناور  می‌توانند این انقلاب مردمی ایران را از پای در بیاورند ولی تمام محاسبات آنان اشتباه از کار درآمد.

وی، مردان و زنان غیور ایرانی را قهرمانان بزرگی خواند که برخلاف تصور و تفکر ابلهانه شرق و غرب با اهدا جان و مال خود در برابر یورش دشمن ایستادند و آنان را به زانو  درآوردند.

اسدپور انقلاب اسلامی را به درختی تنومند تشبیه کرد که جان و دل مردم ریشه دوانید و امروز دیگر هر هرز بادی او را تکان نخواهد داد.

وی، با آرزوی سفری خوش و معنوی برای کاروانیان راهیان نور توصیه کرد که دانشجویان از این سفر معنوی نهایت بهره و استفاده را ببرند و آن را توشه‌ای برای راه آینده خود سازند.

لازم به ذکر است که 96 دانشجو ی دختر و 44 دانشجویی پسر با چهار دستگاه اتوبوس با همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و بسیج دانشجویی برای بازدید از مناطق جنگی جنوب به آن مناطق اعزام شدند.

در این مراسم سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی هرمزگان و معاونان این واحد دانشگاهی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ش20