خوشایند نیست که یک توپ جمع کن بازیکن ما را مصدوم کند
فرکی: شاگردانم تجربه لازم برای رویارویی با تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس را ندارند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازیکنان تیم من برای رویارویی با تیم های بزرگی همچون پرسپولیس تجربه لازم را ندارند و تلاش می‌کنیم این مشکل را برطرف کنیم.

خبرگزاری فارس: فرکی: شاگردانم تجربه لازم برای رویارویی با تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس را ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین فرکی پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: مانند سایر بازی‌ها برای کسب امتیاز آماده بودیم، با وجود اینکه می‌دانستیم مقابل تیم بزرگی به نام پرسپولیس بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: انتظار نداشتیم سه گل بخوریم و از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم. تیم ما هنوز به تجربه لازم نرسیده است و نتوانسته‌ایم در سطح خوبی قرار بگیریم.

فرکی تصریح کرد: بازیکنان ما کم تجربه هستند و سابقه زیادی از حضور در لیگ برتر ندارند. امروز هم نتوانستند آنطور که باید بازی کنند و عملکرد خوبی نداشتیم البته حملات زیادی روی دروازه پرسپولیس ترتیب دادیم و موقعیت گل هم داشتیم. از نظر مالکیت توپ هم شرایط‌مان بد نبود اما باختیم.

وی خاطرنشان کرد: برای دفاع نیامده ‌بودیم و در 15 دقیقه اول نسبت به حریف شرایط بهتری داشتیم اما اشتباهات زیاد باعث شکستمان شد.

فرکی افزود: دنیزلی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بود راحت گل می‌خورند و سخت هم گل می‌زنند که امروز برعکس شد. این پیروزی را به دنیزلی و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

مربی نفت تهران ادامه داد: تلاش می‌کنیم تجربه بیشتری کسب کنیم تا مقابل تیم‌های بزرگ نتایج بهتری بگیریم. این بازی تمام شد و باید به فکر مسابقات آینده باشیم.

وی خاطرنشان کرد: به بازیکنان هم گفتم که اگر از این نتیجه راضی هستید خوب بودید و من هم راضی‌ام و اگر راضی نیستید باید بیشتر تلاش کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم. هنوز هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدواریم و تلاش بیشتری خواهیم کرد.

فرکی در مورد درگیری زارعی با یکی از توپ جمع‌کنان گفت: اطلاع دقیقی ندارم اما وقتی دیدم زارعی معترض است متوجه شدم که اتفاقی افتاده است. مثل اینکه یکی از توپ جمع‌ کن‌ها ضربه‌ای به چشم زارعی زده بود مسئولان باید توجه ویژه‌ای داشته باشند و مراقب باشند دیگر چنین اتفاقاتی در آزادی تکرار نشود. بازیکن ما در حال ورود به زمین بود که با ضربه‌ای که این توپ جمع کن به صورتش زد از ناحیه چشم دچار مشکل شد. رخ دادن چنین اتفاقاتی در آزادی خوشایند نیست و امیدوارم دیگر تکرار نشود.

انتهای پیام/م