فرماندار قاینات:
کنترل مستمر نرخ قیمت کالاها ضروری است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان قاینات گفت: کنترل مستمر برای اعمال نظارت‌های لازم بر نرخ خدمات و قیمت کالاها برای تنظیم بازار ضروری است.

خبرگزاری فارس: کنترل مستمر نرخ قیمت کالاها ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی فرمانداری قاینات، غلامعلی حبیبی‌منش اظهار داشت: یکی از ضروریاتی که همه به آن نیاز دارند احساس امنیت و آرامش است که برای مسافران نیز این مورد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی از برگزاری جلسات متعددی در راستای تنظیم بازار و تسهیلات نوروزی در شهرستان قاینات خبر داد.

فرماندار قاینات گفت: هر فردی باید در حیطه کار خود تلاش و کوشش کند تا شاهد بالا رفتن بی‌رویه قیمت‌ها نباشیم.

حبیبی‌منش ادامه داد: در این راستا کنترل مستمر برای اعمال نظارت‌های لازم بر نرخ خدمات و قیمت کالاها برای تنظیم بازار ضروری است.

وی گفت: ما باید سعی کنیم احساس امنیت در سطح شهرستان برقرار باشد تا مسافران نیز احساس آرامش کنند.

فرماندار قاینات به موضوعات مراقبت‌های امنیتی، غبارروبی مساجد و اماکن بین راهی، استقرار پایگاه‌های امداد و نجات و اورژانس، فعال‌سازی شبانه‌روزی شرکت‌های خودروسازی، فعال بودن جایگاه‌های سوخت، بازرسی و اعمال نظارت بر رستوران‌های بین راهی، نظارت بر کار حمل و نقل برون شهری و درون شهری، فعال‌سازی و ارائه خدمات توسط دستگاه‌های خود پرداز، استقرار مراکز شبانه‌ روزی برای راهنمایی مسافران نوروزی، ضرورت احترام و تکریم مردم و رسیدگی سریع به شکایات احتمالی، بهسازی و آماده‌سازی فضاهای شهری و آماده باش شبانه روزی برای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مسافران نوروزی را از اهم اقدامات در ایام نوروز عنوان کرد.

حبیبی‌منش از مسئولان ادارات ذی‌ربط خواست حداکثر تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی به کار گیرند.

انتهای پیام/ح30/پ3003