دبیر هیئت کاراته استان قزوین اعلام کرد
برگزاری هفته پایانی رقابت‌های لیگ کاراته نونهالان و نوجوانان

خبرگزاری فارس: دبیر هیئت کاراته استان قزوین از برگزاری هفته دهم و پایانی رقابت‌های لیگ کاراته نونهالان و نوجوانان استان قزوین خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری هفته پایانی رقابت‌های لیگ کاراته نونهالان و نوجوانان

محمدرضا داوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: در رده سنی نونهالان این مسابقات تیم شهید زارع بیدستان با کسب دو پیروزی پیاپی مقابل تیم‌های شهید کریمی دیگر تیم بیدستانی و وانکان قزوین با کسب 24 امتیاز صدرنشینی را به خود اختصاص داد.

وی تصریح کرد: تیم کاراته شهید سلیمی بیدستان نیز با کسب پیروزی مقابل تیم‌های شوتوکان ایران و وانکان (ب) قزوین با کسب 21 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را تا هفته دهم به خود اختصاص داد.

داوری تصریح کرد: همچنین تیم کاراته شیتوریو هایاشی قزوین نیز با کسب پیروزی مقابل تیم‌های شوتوکان ایران و وانکان (ج) با کسب 18 امتیاز بر سکوی سومی این مسابقات قرار گرفت.

دبیر هیئت کاراته استان یادآور شد: در رده سنی نوجوانان هم تیم‌های قائم بیدستان، باشگاه وانکان و امیدهای فردای قزوین نیز با پیروزی مقابل رقیبان خود به ترتیب با کسب بیست و چهار، بیست و یک و هجده امتیاز رده‌های نخست تا سوم جدول را در اختیار دارند.

داوری عملکرد کاراته‌کاهای استان قزوین را در رده‌های سنی موفقیت‌آمیز برشمرد و عنوان کرد: کسب عناوین برتر در رقابت‌های کشوری و دعوت کاراته‌کاهای استان قزوین به تیم ملی خود حکایت از این امر را داراست.

وی برگزاری کلاس‌های داوری درجه دو کاراته کشور پس از 10 سال را اتفاقی مبارک دانست و تأکید کرد: برای نخستین بار این کلاس داوری با حضور 60 مربی آقا و خانم در خانه کاراته مجموعه ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد.

انتهای پیام/س20/پ3003