سرمربی تیم بسکتبال تکماش قزوین:
از انگیزه بالای بازیکنانم احساس غرور می‌کنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم بسکتبال تکماش قزوین با اشاره به پیروزی تیمش مقابل صنایع شاهرود در هفته پایانی لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور گفت: از انگیزه بالای بازیکنانم احساس غرور می‌کنم.

خبرگزاری فارس: از انگیزه بالای بازیکنانم احساس غرور می‌کنم

قاسم کیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به اینکه تیم بسکتبال تکماش قزوین یک دیدار حساس را پشت سر گذاشته است، اظهار کرد: با استفاده از نیروی جوانی و روحیه جنگندگی بازیکنان، توانستیم یک پیروزی دلچسب را از آن خود کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این دیدار مجید رحمانی گارد رأس خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته‌اند، عنوان کرد: خوشبختانه در این بازی رسول مظفری علی‌رغم کمردرد شدید به خوبی از عهده وظایفی که در اختیارش گذاشته بودیم برآمد.

وی از بازی روان و میزبانی تیم صنایع شاهرود به نیکی یاد و تصریح کرد: طی چهار سال گذشته در شاهرود نتوانسته بودیم این تیم را شکست دهیم که خوشبختانه با تلاش و تعصب بازیکنان بسکتبال تکماش این امر به وقوع پیوست.

سرمربی تیم بسکتبال تکماش قزوین با اشاره به بازی فوق‌العاده تیمش، خاطر نشان کرد: انگیزه روحی و روانی و تلاش برای پیروزی تا دقیقه آخر یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی بود که شاگردانم در این رقابت‌ها توانستند آن را به دست بیاورند.

وی افزود: برای اینکه به هدفمان که حضور در پلی‌آف رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال کشور است تمام تلاش خود را می‌کنیم و در مجموع از عملکرد بازیکنان جوان تیم راضی هستم و امیدوارم در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها با شایستگی به مصاف رقیبان خود برویم.

تیم تکماش قزوین عصر روز گذشته در هفته بیست و دوم و پایانی رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه 69 بر 66 تیم صنایع شاهرود را مغلوب کرد.

انتهای پیام/س20/پ3003