بازتاب پیام نوروزی مقام معظم رهبری در رسانه‌های بین‌المللی
هاآرتص: رهبر ایران اسرائیل را در "محاصره" دانست

خبرگزاری فارس: یک روزنامه صهیونیستی در بازتاب پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب گزارش داد که آیت الله خامنه‌ای اسرائیل را در محاصره دانست.

خبرگزاری فارس: هاآرتص: رهبر ایران اسرائیل را در "محاصره" دانست

به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با بازتاب پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب گزارش داد آیت الله خامنه‌ای در این سخنرانی تاکید کرد ایران قادر است مقابل فشار‌های سیاسی و اقتصادی غرب ایستادگی کند.

هاآرتص به نقل از رهبر ایران نوشت: " با وجود این‌همه دشمنى، این‌همه تبلیغات، این‌همه تهاجمهاى خصمانه و بدخواهانه، ملت ایران در طول این سال، با همه‌ى وجود توانست حضور خود را در صحنه، نشاط خود را، آمادگى خود را در عرصه‌هاى گوناگون علمى و اجتماعى و سیاسى و اقتصادى نشان بدهد و اثبات کند."

این روزنامه در ادامه افزود آیت الله خامنه‌ای امروز کشور‌هایی را که به دنبال صدمه‌زدن به ایران هستند، در مواجهه با مشکلات گوناگون دانسته، تاکید کرد تحولات سیاسی خاورمیانه اهداف بدخواهانه کشور‌های غربی را ناکام گذاشته و اسرائیل را در محاصره قرار داده است.

هاآرتص همچنین بخشی دیگر از سخنان رهبری مربوط به تصویب قانون‌های اساسی مبتنی بر اسلام در کشور‌های خاورمیانه و پیشرفت‌های علمی ایران طی سال‌های گذشته را نیز بازتاب داد.

انتهای پیام/ق