مصطفی دنیزلی:
می‌خواهیم شادی ایرانی‌ها را دوچندان کنیم/باید نشان دهیم از الغرافه و الشباب بهتریم

خبرگزاری فارس: سرمربی پرسپولیس گفت: می‌خواهیم با برتری برابر الشباب امارات، شادی مردم را دوچندان کنیم.

خبرگزاری فارس: می‌خواهیم شادی ایرانی‌ها را دوچندان کنیم/باید نشان دهیم از الغرافه و الشباب بهتریم

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس و الشباب امارات ضمن تبریک آغاز سال نو به ایرانی‌ها گفت: امتیازاتی که باید برای صعود کسب کنیم مشخص است و جمع‌ کردن امتیازات دیدارهای خانگی برای ما در اولویت قرار دارد.

وی افزود: در اولین بازی با کسب یک امتیاز از الهلال کار را آغاز کردیم و می‌دانیم الشباب و الغرافه هم تیم‌های قدرتمندی هستند، با این حال ما مجبوریم نشان دهیم از آنها بهتریم. من و بازیکنانم با تمام دقت بازی فردا را به پایان خواهیم رساند و می‌خواهیم به مناسبت سال نو شادی مردم را دوچندان کنیم.

دنیزلی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص اینکه با توجه به اختلاف سطح فوتبال ایران و امارات باید از حالا یک پیروزی راحت را برای پرسپولیس در خانه متصور بود، تصریح کرد: با این نظر در سطح ملی موافقم. در سطح باشگاهی تیم‌ها تا ۴۰ درصد می‌توانند با حضور بازیکنان خارجی خود را تقویت کنند و شرایط یکسان نیست. می‌دانیم تیم‌هایی که در آسیا با آنها بازی داریم بازیکنان مؤثری دارند اما این موضوع نباید مانع کار ما شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومان این تیم عنوان کرد: وضعیت هاشمیان را می‌دانید و او نمی‌رسد. مهدوی‌کیا نیز بعد از دو هفته به تمرینات گروهی اضافه شده ممدوتال نیز همین شرایط را دارد. ضمن اینکه حمید علی‌عسگر مشکلی در ناحیه دوقلوی پایش دارد که باید در این مورد تصمیم‌گیری نهایی کرد.

وی در خصوص اینکه مهدوی‌کیا در بازی فردا خواهد رسید یا خیر، گفت: امروز پس از تمرین با وی و پزشک تیم صحبت می‌کنم تا نظرات نهایی آنها را جویا شوم. اگر خود مهدی جوابش مثبت باشد در بین ۱۸ بازیکن قرار خواهد گرفت.

دنیزلی در پایان در خصوص اینکه آیا استفاده از دو ترکیب متفاوت در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا مشکلی را ایجاد نمی‌کند خاطرنشان کرد: این موضوع مشکل‌ساز نمی‌شود و باید از شرایط به نحو احسن استفاده کنیم. باید از بازیکنانی که در آسیا می‌توانیم از آنها استفاده کنیم به بهترین شکل استفاده لازم را ببریم در لیگ هم با نفرات دیگر ادامه می‌دهیم.

دیدار پرسپولیس و الشباب در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18 فردا(چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/