استاندار بوشهر:
بوشهر در حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی باید پیشقدم باشد

خبرگزاری فارس: استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر با وجود ظرفیت‌های مختلف اقتصادی باید در حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی به منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیشقدم باشد.

خبرگزاری فارس: بوشهر در حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی باید پیشقدم باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمدحسین جهانبخش صبح امروز در دیدار با معاونان و مدیران کل ستادی استانداری بوشهر اظهار داشت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید مظهر منشور اخلاقی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و همگان باید برای تحقق فرمایشات معظم‌له تلاش کنند.

وی افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب به عنوان منشوری برای خدمتگزاری بیشتر به مردم مطرح بوده و نقشه راهی برای توسعه و پیشرفت و خدمتگزاری بیشتر است.

استاندار بوشهر با اشاره به سالروز سفر رهبر معظم انقلاب در سال گذشته به عسلویه بیان کرد: سفر رهبر معظم انقلاب به عسلویه برگ زرینی در تاریخ استان بوشهر بود و مصوبات ایشان در استان با جدیت در حال پیگیری است.

جهانبخش با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان بر احترام متقابل مجلس و دولت به هم و احترام مجلس به رئیس جمهور تاکید داشتند که از موضوعات مهم و ظریف بود.

وی گفت: مسئولان استان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را به عنوان منشوری کامل مورد توجه قرار دهند.

استاندار بوشهر گفت: یکی از استان‌هایی که بیشترین ظرفیت را برای تحقق شعار امسال دارد بوشهر است چراکه بالاترین سرمایه‌های این استان بعد از نیروی انسانی، منابع خدادادی است.

جهانبخش با بیان اینکه بوشهر باید استان پیشرو در حمایت از کار و تولید ملی باشد، اضافه کرد: ما در بوشهر باید نخستین گام‌ها را در تحقق فرمایشات رهبری برداریم.

وی اضافه کرد: مردم ما قدرشناس، فهیم و با بصیر هستند و با آگاهی در انتخابات 12 اسفند ماه نمایندگانی را به مجلس فرستادند که مصداق خدمتگزاری به مردم و قانونگذاری برای نظام هستند.

استاندار بوشهر با قدردانی از دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی استان در برگزاری انتخابات گفت: کنترل و مدیریت رسانه‌ها از عوامل موفقیت انتخابات بود و از تمامی رسانه‌ها از این بابت قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/آ20