مسئول تائید محتوای سپاه علی بن ابیطالب (ع):
کاروان‌های راهیان نور عامل انتقال فرهنگ دفاع مقدس هستند

خبرگزاری فارس: مسئول تائید محتوای نمایندگی ولی فقیه در سپاه علی بن ابیطالب (ع) گفت: سرزمین‌های نور شاهد رشادت‌ها و خون‌های ریخته شده رزمندگان اسلام است و باید آثار آن ماندگار شود.

خبرگزاری فارس: کاروان‌های راهیان نور عامل انتقال فرهنگ دفاع مقدس هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه علی بن ابیطالب(ع) حجت‌الاسلام و المسلمین ساعد پور در حاشیه بازدید از رزمایش پادگان شهید زین‌الدین اندیمشک با اشاره به فرمایش پیامبر اکرم (ص) گفت: پیامبر اکرم (ص) هر موقع به کوه احد می‌رسیدند، می‌فرمودند این کوه، کوهی است که ما دوستش داریم و او نیز ما را دوست دارد و با این سخن می‌خواستند یاد دلاوری‌های رزمندگان اسلام را زنده نگه دارند.

وی افزود: ما دهلاویه و هویزه و دیگر مناطق را دوست داریم و زیارت می‌کنیم چون رشادت‌های شهید چمران و شهید علم الهدی و دیگر شهدا، جانبازان، آزادگان سرافراز و رزمندگان عزیز را در خود به یادگار دارد.

مسئول تائید محتوای نمایندگی ولی فقیه در سپاه علی بن ابیطالب (ع) در ادامه اظهار داشت: باید با استمرار حرکت کاروان‌های راهیان نور و نیز انجام رزمایش‌ها یاد و خاطره دلاور مردی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه داشت.

وی خاطرنشان کرد: آثار بازدید از سرزمین‌های دفاع مقدس تا چند ماه در اذهان باقی می‌ماند و این خود سبب حفظ، گسترش و ترویج ارزش‌ها در جامعه است.

در پادگان شهید زین الدین اندیمشک هر شب برای کاروان‌های راهیان نور اعزامی از استان قم مانور عملیات‌های دفاع مقدس اجرا می‌شود.

انتهای پیام/خ۳۰