رئیس کمیته فرهنگی ستاد دائمی تسهیلات سفر مازندران خبر داد
برگزاری کنسرت موسیقی پاپ در چالوس و محمودآباد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته فرهنگی ستاد دائمی تسهیلات سفر در مازندران از برگزاری کنسرت موسیقی پاپ طی امشب و فرداشب در چالوس خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری کنسرت موسیقی پاپ در چالوس و  محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی صبح امروز در حاشیه نشست اجرایی ستاد تسهیلات سفر مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی برنامه‌های ستاد دائمی تسهیلات سفر در مازندران چه اقدامات مدیران و یا مردم به نوعی فرهنگ است.

رئیس کمیته فرهنگی ستاد دائمی تسهیلات سفر در مازندران یادآور شد: امسال نوروزخوانان را در سراسر استان تقسیم کردیم.

وی ادامه داد: مسابقه‌ای با عنوان زیباترین جمله درباره نماز طراحی شده که علاقه‌مندان می‌توانند تا 14 فروردین با ارسال پیام به سامانه 30007650001177 در این مسابقه شرکت کنند.

وی گفت: ابتدای اردیبهشت ماه نتایج مسابقه در سایت نماز استان اطلاع‌رسانی می‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه چند نمایشگاه در استان طراحی کردیم، متذکر شد: نمایشگاه هنرهای تجسمی، نمایشگاه کتاب، محصولات فرهنگی و هنری، ایستگاه نقاشی برای کودکان، نمایشگاه دوسالانه عکس در بابلسر از جمله برنامه‌های کمیته فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه کنسرت موسیقی پاپ طی امشب و فرداشب در چالوس برگزار می‌شود، تصریح کرد: اجرای کنسرت موسیقی در محمودآباد هم در برنامه است.

ابراهیمی با بیان اینکه کمیته فرهنگی پیام‌های نوروزی مقام معظم رهبری از سال 69 تا 90 را در یک کتابچه منتشر کرده است، گفت: دغدغه‌های رهبری درباره فرهنگی و مهندسی فرهنگی هم در کتابچه‌ای منتشر شده است.

وی اضافه کرد: کتابچه‌ای هم تحت عنوان بهار کتاب درباره رهنمودهای رهبری در رابطه با کتاب  و ویژه نامه اذان بهاریه منتشر شده که از دیگر اقدامات کمیته فرهنگی است.

انتهای پیام/خ۲۰