مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
مردم صاحبان اصلی 12 فروردین هستند

خبرگزاری فارس: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: صاحبان اصلی 12 فروردین مردم بوده و در صحنه‌های مختلف این امر را به خوبی نشان داده‌اند.

خبرگزاری فارس: مردم صاحبان اصلی 12 فروردین هستند

حجت‌الاسلام علی معبودی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: 12 فروردین از مقاطع پرافتخار کشور است که مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رای برای نظام افتخار آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه مردم در روز 12 فروردین آگاهانه به نظام جمهوری اسلامی رای دادند، خاطرنشان کرد: مردم با انتخاب نظام مردم سالاری دینی مدل جدیدی از نظام‌های جهانی را تجربه کردند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه 12 فروردین زحمات دانشمندان، علما و فرهیختگان جامعه به فرماندهی امام خمینی (ره) است، ادامه داد: در این روز مردم با رای قاطع به نظام جمهوری اسلامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و به نظام رای "آری" دادند.

وی با بیان اینکه رژیم منحوس پهلوی به دست مردم ایران که نظام جمهوری اسلامی را با جان و دل پذیرفته بودند، سرنگون شد، خاطرنشان کرد: نظام استبدادی پهلوی با حضور مردم در صحنه نابود شد.

حجت‌الاسلام معبودی با اشاره به اینکه مردم ایران در حال حاضر الگوی مردم جهان هستند، یادآور شد: خیزش‌های مردم منطقه نشان از صدور انقلاب اسلامی به جهان دارد.

وی سرنگونی طاغوت‌های منطقه را یکی پس از دیگری نتیجه آگاهی مردم عنوان کرد و یادآور شد: مردم منطقه به دنبال ایجاد نظامی‌هایی شبیه نظام جمهوری اسلامی هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به وظایف مردم در قبال نظام جمهوری اسلامی افزود: مردم با حضور در صحنه در 33 سال گذشته همواره پشتیبان نظام بوده و از اهداف و آرمان‌های نظام دفاع کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم همواره دین خود را به نظام ادا کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در 33 سال گذشته مردم همچنان که در ایجاد انقلاب تاثیر گذار بوده و با همه وجود از نظام دفاع کرده‌اند.

حجت‌الاسلام معبودی با اشاره به اینکه مسئولان نباید اجازه دهند اهداف 12 فروردین در جامعه کمرنگ شود، یادآور شد: برای بزرگداشت این روز باید هرچه در توان داریم به کار بگیریم.

وی صاحبان اصلی 12 فروردین را مردم عنوان کرد و گفت: مردم از نظام همواره دفاع کرده و در صحنه‌های مختلف این امر را به خوبی نشان داده‌اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان یادآور شد: مسئولان باید در این زمینه گام برداشته و برای عملیاتی کردن اهداف 12 فروردین اقدام کنند.

انتهای پیام/س10