رئیس پلیس راهور خبر داد
آماده‌باش نیم میلیون نفر برای بازگشت دور دوم سفرهای نوروزی

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور از سازماندهی و آماده‌باش نیم میلیون نفر برای آغاز موج بازگشت دور دوم سفرهای نوروزی در کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: آماده‌باش نیم میلیون نفر برای بازگشت دور دوم سفرهای نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین سردار اسکندر مؤمنی پیش از ظهر امروز با حضور در محل پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: از همه دستگاه‌ها و نهادها مانند مجموعه نیروی انتظامی، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی، راه و ترابری، اورژانس، هلال احمر و ... که در برقراری امنیت در ایام نوروز تلاش کردند باید تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: استان قزوین یکی از استان‌های منحصر به فرد در کشور است که مرکز کشور را به شمال، شمال غرب، و غرب کشور متصل کرده و مسافران نوروزی زیادی از این استان عبور می‌کنند.

رئیس پلیس راهور ادامه داد: استان قزوین از معدود استان‌هایی است که طی 6 سال گذشته به صورت متوالی کاهش تلفات جاده‌ای را داشته است که این موفقیت تنها با تلاش جمعی همه دستگاه‌ها و نهادها رخ داده است.

رئیس پلیس راهور در جمع همیاران پلیس قزوین

مؤمنی با اشاره به افزایش سفرهای نوروزی در سال 91 یادآور شد: در نوروز امسال با حضور در استان‌های مختلف، شادمانی و نشاط را در چهره هم‌وطنان مشاهده کردم و این مهم به خاطر وجود امنیتی است که برای مسافران نوروزی فراهم شده تا در سال تولید ملی پس از تعطیلات به سوی حرکتی پرتلاش برای تولید ملی گام بردارند.

وی خاطر نشان کرد: الگوی سفر در سال‌های اخیر تغییر کرده و مردم نه تنها دو بار بلکه در سال گاهی سه مرتبه به مسافرت می‌روند در صورتی که جاده‌ها و ظرفیت‌ها نیز باید با تمام داشته‌ها به میدان بیایند و همه ظرفیت‌های کشور در اختیار سفر قرار بگیرد.

بازدید رئیس پلیس راهور از محورهای مواصلاتی قزوین

رئیس پلیس راهور اضافه کرد: طرح نوروزی تجلی یک کار جمعی است تا یک سفر امن برای هم‌وطنان فراهم شود.

مؤمنی تشریح کرد: شعار "بهار من، آرامش و رضایت توست" به واقع عملی شده زیرا آرامش هم‌وطنان موجب رضایت پرسنل راهنمایی و رانندگی کشور است.

وی با اشاره به آغاز موج بازگشت سفرهای نوروزی، عنوان کرد: آمادگی کامل را برای موج بازگشت سفرهای نوروزی داریم تا سفرهای نوروزی برای هم‌وطنان پایانی خوشی داشته باشد.

بازدید رئیس پلیس راهور از محورهای مواصلاتی قزوین

رئیس پلیس راهور بیان کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در بازگشت مسافران نوروزی حادثه تلخ و حادثه خیز و پایان نافرجام گریبان‌گیر هم‌وطنان نشود.

مؤمنی خطاب به مسافران نوروزی بیان کرد: نیم‌ میلیون نفر در سراسر کشور سازماندهی شده‌اند تا امنیت و آرامش را  برای مسافران نوروزی فراهم کنند که این مهم با رعایت قوانین و مقررات توسط مردم و همکاری آنها با پلیس میسر می‌شود.بازدید

بازدید رئیس پلیس راهور از محورهای مواصلاتی قزوین

وی در خاتمه یادآور شد: شرایط جوی در روزهای آتی نامساعد بوده و بارش‌ها در ارتفاعات نیز به صورت برف است که هوشیاری و آمادگی رانندگان را می‌طلبد و در روز سیزدهم نوروز نیز این شرایط جوی ادامه دارد که لازم است مسافران نوروزی بازگشت خود را به روز آخر موکول نکنند.

==============

عکس از عرفان دادخواه

==============

انتهای پیام/س10