فارس گزارش می‌دهد
پیکر آیت‌الله قره‌باغی در ارومیه تشییع شد

خبرگزاری فارس: مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله سید علی‌اکبر قره‌باغی با حضور پرشور مردم استان آذربایجان غربی، روحانیون و علما و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

خبرگزاری فارس: پیکر آیت‌الله قره‌باغی در ارومیه تشییع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه مراسم تشییع پیکر این عالم فرزانه از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز با حضور مردم خداجو و متدین استان، مسئولان و مقامات کشوری و استانی از میدان انقلاب تا میدان امام حسین(ع) ارومیه برگزار شد.

حجج اسلام و المسلمین غلامرضا حسنی امام جمعه ارومیه، سید علی‌اکبر قریشی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، وحید جلال‌زاده استاندار آذربایجان غربی، آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل به نمایندگی از اعضای مجلس خبرگان رهبری در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله سید علی‌اکبر قره‌باغی حضور داشته و سخنرانی کردند.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم نیساری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان به نمایندگی از خانواده آن روحانی فقید از حضور مردم و مسئولان در این مراسم قدردانی کرد.

شایان ذکر است در این مراسم پیام تسلیت دفتر مقام معظم رهبری، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشور، رئیس مجلس شورای اسلامی، حوزه‌های علمیه کشور، سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه اردبیل قرائت شد.

با توجه اینکه حجت‌الاسلام محسن مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در کربلای معلی حضور داشت هیئتی از سوی دفتر امام جمعه تبریز در این مراسم حضور یافتند.

پیکر مرحوم آیت‌الله سید علی‌اکبر قره‌باغی پس از تشییع در ارومیه برای تدفین به شهر قم انتقال یافته و در آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) و در کنار شهید آیت‌الله مفتح آرام می‌گیرد.

انتهای پیام/س10/د1000