هدف اردن از برگزاری دیدار دوستانه آنالیز تیم ملی بود
شجاعی: به قهرمانی بانوان در غرب آسیا امیدواریم

خبرگزاری فارس: نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان در نهایت آمادگی به‌سر می‌برند و ما امیدواریم که در غرب آسیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

خبرگزاری فارس: شجاعی: به قهرمانی بانوان در غرب آسیا امیدواریم

فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره تمرینات و آمادگی ملی‌پوشان فوتبالیست برای حضور در مسابقات غرب آسیا، گفت: هفته آینده آخرین اردوی بانوان برگزار می‌شود و پس از آن برای برگزاری مسابقات راهی ابوظبی خواهند شد. هنگامی که با ایراندوست صحبت کردم، وی گفت که تیم در نهایت آمادگی به‌سر می‌برد و من به کسب عنوان قهرمانی امیدوارم. بازیکنان نیز مصمم هستند.

رئیس کمیته مربیان در ادامه با بیان اینکه اردن از ایران برای برگزاری دیدار دوستانه درخواست کرده بود، اظهار داشت: این کشور ماه گذشته از ما برای این هفته درخواست کرد تا یک دیدار دوستانه داشته باشیم، اما قبول نکردیم. فکر می‌کنم مربی هلندی اردن در نظر داشت با این بازی دوستانه، تیم ما را در فاصله نزدیک به مسابقات غرب آسیا آنالیز کند، بنابراین ترجیح دادیم تا این درخواست را قبول نکنیم.

شجاعی همچنین در پاسخ به سؤال فارس که سرانجام طراحی لباس برای بانوان به کجا کشیده شد، عنوان کرد: کار طراحی لباس، خوب بوده و دنبال پارچه مناسب هستیم که فیفا نتواند از آن ایرادی بگیرد و این کار زمان می‌برد. امیدوارم تا هفته آینده طراحی کامل شود و ما لباس آماده را به سوئیس بفرستیم.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900630000389