در گفت‌وگو با فارس:
جزئیات بیمه حوادث و خدمات درمانی دانشجویان تشریح شد

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان جزئیات بیمه حوادث و خدمات درمانی دانشجویان کشور را تشریح کرد.

خبرگزاری فارس: جزئیات بیمه حوادث و خدمات درمانی دانشجویان تشریح شد

مسعود گودرزی قائم‌مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه تمام دانشجویان با پرداخت 20 هزار ریال برای یک سال شمسی تحت پوشش بیمه حوادث هستند، گفت: دانشجویان با بیمه حوادث تا سقف 20 میلیون ریال می‌توانند خواستار غرامت بابت حوادثی که در طول تحصیل رخ می‌دهند باشند.

به گفته وی اگر این حوادث منجر به فوت شود مبلغ این غرامت به 10 میلیون تومان افزایش می‌یابد که این مبلغ به خانواده دانشجو پرداخت می‌شود.

قائم‌مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان خاطرنشان کرد: این بیمه تا زمانی که دانشجو تحصیل می‌کند بدون قید زمان و مکان شامل وی می‌شود.

وی افزود: تمام دانشجویان کشور می‌توانند با درخواست خود بیمه خدمات درمانی مانند کارکنان دولت داشته باشند.

گودرزی خاطرنشان کرد: صندوق رفاه دانشجویان برای 20 درصد دانشجویان هر دانشگاه هزینه بیمه درمان را در قالب وام پرداخت می‌کند.

وی افزود: در سال جاری میزان مبلغ بیمه خدمات درمانی دانشجویان هر ماه 9 هزار و 600 تومان بود که سهم دانشجو 4 هزار و 800 تومان برای هر ماه می‌شد ضمن اینکه اگر دانشجو متأهل باشد می‌تواند همسر و تا 3 فرزند خود را نیز بیمه کند.

انتهای پیام/

   


معاون استاندار بوشهر:
انتخابات پرشور عامل بازدارندگی در مقابل تهدیدات دشمن است

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: انتخابات پرشور علاوه بر اینکه می‌تواند یک مجلس ارزشی را رقم بزند حکم بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمنان خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: انتخابات پرشور عامل بازدارندگی در مقابل تهدیدات دشمن است

محمد حسن شنبدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: مجموعه این تلاش‌ها برای یک هدف مقدس است و آن هم حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات که همواره مورد تاکید حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

شنبدی یاد آورشد: نقل می‌کنند در نخستین انتخابات مجلس شورای اسلامی حضرت امام (ره) به علت بیماری در بیمارستان قلب تهران بستری بودند و در همان زمان حضرت امام (ره) با تاکید بر حضور همبستگی ملت ایران مهم‌ترین فراز و پیامشان در بستر بیماری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بوده است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری نیز پیوسته در پیام‌های خود از جایگاه و حضور حداکثری اشاره می‌فرمایند و آن را نماد مردم سالاری، اقتدار و عزت و تضمین امنیت نظام می‌دانند زیرا یقینا حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تمام طرح‌ها و دسیسه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کنند.

شنبدی تصریح کرد: هدف دشمن بحران سازی و القای عدم حضور مردم در انتخابات است ولی حضور مردم با توجه به انتخابات گذشته همواره به عنوان یک مولفه در جهت خنثی کردن تمام نقشه‌ها و ددمنشی‌های دشمنان بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر افزود: انتخابات پرشور علاوه بر اینکه می‌تواند یک مجلس ارزشی را رقم بزند حکم بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمنان خواهد داشت دشمنانی که هر روز با گفتن تهدیدات واهی بیان می‌کنند که گزینه‌های مختلف روی میز داریم حضور سرنوشت ساز مردم در انتخابات می‌تواند تمام گزینه‌هایی که دشمن در سر می پروراند را خنثی کند همانگونه که بیانات و خطبه‌های دشمن شکن مقام معظم رهبری در نماز جمعه قبل از انتخابات همین برکت را برای انقلاب داشته است.

وی گفت: حضور حداکثری مردم ضمن اینکه حضور و دخالت در سرنوشت خودشان است کارکرد دیگری هم دارد که در حوزه ملی و بین المللی موثر است و مقابله و پاسخی دندان شکن به تمامیت خواهی‌های دشمنان ما و استکبار جهانی و جهان صهیونیست و رژیم اشغالگر قدس است.

وی ادامه داد: خیزش‌های مردمی و بیداری اسلامی که در کشورهای منطقه و جهان اسلامی شاهد آن هستیم نافع و برکات این حضور در حوزه بین المللی و بیداری اسلامی اثر گذار است.

انتهای پیام/صا20

   


استاندار چهارمحال و بختیاری:
حضور پرشور مردم عوامل اجرایی را غافلگیر کرده است

خبرگزاری فارس: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس گزارشات رسیده از حوزه‌های انتخابیه سراسر استان در برخی از شعب اخذ رأی حضور پرشور مردم عوامل اجرایی را غافلگیر کرده است.

خبرگزاری فارس: حضور پرشور مردم عوامل اجرایی را غافلگیر کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی‌اصغر عنابستانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با گذشت مدت زمانی اندک از آغاز انتخابات حضور پرشور مردم در شعب اخذ رأی در سراسر استان بسیار حیرت انگیز و غافلگیرکننده است.

وی افزود: بر اساس گزارشات رسیده از حوزه‌های انتخابیه سراسر استان در برخی از شعب اخذ رأی حضور پرشور مردم عوامل اجرایی را غافلگیر کرده است، بطوری‌که هنوز زمان رسمی آغاز انتخابات فرا نرسیده حضور چند صد نفری مردم در پشت درهای بسته شعب اخذ رأی نوید انتخاباتی متفاوت با دوره‌های گذشته را در این استان می‎دهد.

عنابستانی اضافه کرد: مردم استان چهارمحال و بختیاری همواره در روزهای سرنوشت‌ساز کشور حضور فعال و گسترده داشته و با این حضور خود یاری‌گر مسئولان کشور بوده‌اند.

استاندار چهارمحال و بختیاری حفظ دستاوردهای انقلاب را از مهم‌ترین انگیزه‌های حضور پرشور مردم برشمرد و گفت: پیش‌بینی می‎شود تا پایان ساعت رأی‌گیری حضور تاریخی و تکرار نشدنی مردم را به نظاره بنشینیم که این حضور بسیار جای تقدیر و تجلیل دارد.

وی در ادامه تعداد واجد شرایط رأی دادن در این استان را 595 هزار نفر اعلام کرد و گفت: بر همین اساس تعرفه‌هایی در فرمانداری‎های هر شهرستان و بخش توزیع شده است.

عنابستانی ادامه داد: فرمانداری‌ها می‌توانند بر حسب نیاز پنج درصد افزایش تعرفه داشته باشند و اگر بیش از این میزان نیاز شد با هماهنگی ستاد انتخابات استان می‌توانند مازاد تعرفه را دریافت کنند.

انتهای پیام/ح20

   


بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی-۱۱
رادیو فرانسه: مردم ایران از ساعات آغازین انتخابات مسیر صندوق‌های رأی را در پیش گرفتند

خبرگزاری فارس: رادیو بین‌المللی فرانسه امروز طی گزارشی در بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، به حرکت پرشور مردم شهرهای بزرگ و کوچک ایران به سوی حوزه‌های اخذ رأی از ساعات آغازین این انتخابات اذعان کرد.

خبرگزاری فارس: رادیو فرانسه: مردم ایران از ساعات آغازین انتخابات مسیر صندوق‌های رأی را در پیش گرفتند

به گزارش فارس، رادیو بین‌المللی فرانسه طی گزارشی به نقل از خبرنگار خود در تهران در بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی نوشت: تلویزیون ایران از صبح‌ امروز اقدام به پخش تصاویر حوزه‌های اخد رأی در پایتخت، شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک ایران کرد و مردمی را نشان داد که برای رأی دادن در حال حرکت به سوی حوزه‌های رأی‌گیری بودند.

 

رادیو بین‌المللی فرانسه در ادامه با انتشار خبر حضور مقام معظم رهبری در پای صندوق رأی لحظاتی بعد از آغاز رأی‌گیری نوشت: رهبر ایران نخستین کسی بود که رأی خود را به صندوق انداخت و از مردم خواست با مشارکت و حضور گسترده در انتخابات سیلی محکمی به قدرت‌های غربی زده و عزم و اراده ملت ایران را به رخ بکشند.

 

رادیو بین‌المللی فرانسه در ادامه گزارش خود نوشت: آنچه در این انتخابات برای دولت ایران مهم است، حضور و مشارکت گسترده‌تر مردم در مقایسه با انتخابات چهار سال گذشته است.

 

انتخابات پارلمانی ایران از صبح امروز جمعه با حدود ۴۸ میلیون واجد شرکت در انتخابات برای تصدی حدود ۲۹۰ کرسی پارلمان ایران آغاز شد.

 

انتهای پیام/ر.ص

   


کاسیاس در کنار بارسایی‌ها شام خورد

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

حرکت تامل برانگیز ایکر
کاسیاس در کنار بارسایی‌ها شام خورد

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در کمپ تیم ملی کنار بازیکنان بارسلونا شام خورد.

خبرگزاری فارس: کاسیاس در کنار بارسایی‌ها شام خورد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آس اسپانیا، تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازی اخیر خود مقابل ونزوئلا به برتری ۵ بر صفر دست یافت و ضیافت شامی به پیشنهاد بازیکنان رقم خورد.

در این مراسم بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا از همان ابتدا جدا از هم نشستند اما ایکر کاسیاس پس از چند دقیقه میز خود را ترک کرد و در کنار دوستان خود از تیم بارسلونا قرار گرفت.

این حرکت کاسیاس، تشویق سایر بازیکنان در تیم ملی را به همراه داشت و دقایقی بعد همه بازیکنان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در کنار هم شام خوردند.

کاسیاس تلاش زیادی برای تقویت وحدت ملی در فوتبال اسپانیا دارد و از این بابت همیشه مورد ستایش مردم و فدراسیون فوتبال این کشور قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/م

   


پدر شهید احمدی‌روشن:
مردم با حضور خود در انتخابات پاسخ ترور دانشمندان هسته ای را می‌دهند

خبرگزاری فارس: پدر شهید احمدی‌روشن با اشاره به حمایت مردم ایران اسلامی از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب گفت: مردم غیور ایران اسلامی همواره حمایت و پشتیبانی خود را از جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: مردم با حضور خود در انتخابات پاسخ ترور دانشمندان هسته ای را می‌دهند

پدر شهید احمدی‌روشن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اشاره به حمایت مردم از جمهوری اسلامی ایران و حضور همیشگی آنها در صحنه اظهار داشت: مردم غیور ایران اسلامی همانگونه که در 22 بهمن برای حمایت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته حضوری پرشور داشتند، بار دیگر با آرمان‌های والای امام شهدا و رهبری تجدید میثاق کردند و در انتخابات امروز نیز با حضور چشمگیر خود مشت محکمی در دهان دشمنان می‌زنند.

پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن گفت: مردم ایران اسلامی با حضور دندان‌‌شکن خود به استکبار می‌فهمانند که با ترور فرزندان غیور این مرز و بوم و چوب لای چرخ انقلاب گذاشتن نمی‌توانند مردم غیور ایران اسلامی را ناامید کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم پشتیان رهبر و جمهوری اسلامی ایران هستند تاکید کرد: مردم همواره حمایت و پشتیبانی خود را از جمهوری ایران ثابت کردند و امروز نیز با حضور پرشور خود به دشمنان می‌فهمانند که هرگز میدان را خالی نمی‌کنند.

وی در ادامه بیان داشت: استکبار جهانی همه تلاش خود را می‌کند که مردم را نسبت به مسئولان و به ویژه نسبت به رهبر عزیز دلسرد کند و با توطئه‌های مختلف همچون ترور و حرکت‌های ایذایی می‌خواهد پشت مردم را خالی کند اما مردم ولایی و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی مصمم‌تر از همیشه پشت سر نظام خود می‌ایستند.

احمدی روشن در پیامی به ملت ایران گفت: اگر ما در راه انقلاب اسلامی شهید دادیم و فرزندان این مرز و بوم خون خود را در این راه اهدا کردند و هر چه داشتند در راستای انقلاب اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند برای این بود که با خون خود ثابت کنند که پاکار انقلاب اسلامی هستند.

وی بیان داشت: امروز مردم غیور با حضور پرشور و دشمن‌شکن خود در پای صندوق‌های رای به استکبار ثابت می‌کنند که پشت انقلاب را خالی نمی‌کنند و همواره در صحنه هستند.

پدر شهید روشن در پایان تصریح کرد: قطعا مردم غیور ایران اسلامی با حضور پرشور خود سیلی سختی به استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی می‌زنند.

انتهای پیام/و۱۰

   


فرآیند جمع‌آوری آراء سیر عادی دارد

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
فرآیند جمع‌آوری آراء سیر عادی دارد

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: فرآیند جمع‌آوری آرای مردم در آذربایجان غربی به صورت عادی ادامه دارد.

خبرگزاری فارس: فرآیند جمع‌آوری آراء سیر عادی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه ابراهیم فتح‌الهی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بارش برف در مناطق مختلف استان اظهار داشت: بارش برف در آذربایجان غربی شور حضور در انتخابات را دو چندان کرده است به طوری که با وجود بارش برف و کولاک از آخرین دقایق پنجشنبه شب، شاهد صفوف طولانی و مشارکت گسترده مردم در حوزه های اخذ رای هستیم. 

وی تصریح کرد: در پی بارش شدید برف و کولاک در سطح استان و براساس تمهیدات و پیش‌بینی‌های به عمل آمده امور رای‌گیری از اولین دقایق روز جمعه در تمام مناطق استان همزمان با سراسر کشور آغاز شده است با وجود سرمای شدید هوا مردم از نخستین دقایق در صفوف طولانی در حوزه‌های انتخابیه اخذ رای حاضر شدند.

این مسئول با بیان اینکه در پی بارش برف صندوق‌های سیار، به مناطق مقرر روستایی و مناطق صعب‌العبور در موقع مقرر ارسال شده است اظهارداشت: کار رای گیری در تمامی شعب و حوزه‌های انتخابیه با سلامت کامل در حال انجام است و مشکلی تاکنون به وجود نیامده است.

وی یادآوری کرد: تعرفه از روز گذشته به میزان لازم و کافی به همه شعب ارسال شده است و مشکلی از نظر تعرفه در استان وجود ندارد.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با بیان اینکه روند برگزاری انتخابات مجلس نهم در استان با امنیت کامل در حال برگزاری است گفت: فرآیند برگزاری انتخابات مجلس نهم در فضایی آرام و توام با نشاط اجتماعی ادامه دارد و تاکنون در هیچ حوزه رای‌گیری مشکلی گزارش نشده است.

انتهای پیام/غ20

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار - 50
بازداشت 10 خرابکار انتخاباتی مرتبط با خارج کشور در استان تهران

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران گفت: تا کنون ده نفر از خراب‌کارانی که از خارج از کشور به استان تهران وارد شده‌اند، دستگیر کرده‌ایم و اکنون در بازداشگاه هستند.

خبرگزاری فارس: بازداشت 10 خرابکار انتخاباتی مرتبط با خارج کشور در استان تهران

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در استانداری تهران، محمدتقی باقری رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد انتخابات استان تهران در نشست خبری با بیان اینکه 12اسفندماه روز حماسه تاریخی دیگری برای ملت ایران اسلامی اظهار داشت: قطعاً مردم ایران این نماد ملی را با موفق و سربلندی پشت سر می‌گذارند.

رئیس کمیته امنیتی‌، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگویی برای کشورهای این منطقه که در بیداری اسلامی نقش داشته‌اند، به شمار می‌روند.

وی بر همین اساس به کمیته امنیتی انتظامی ستاد انتخابات استان تهران اشاره کرد که قبل از تشکیل ستاد انتخابات فعالیت خود را شروع کرده‌ است و گفت: به دلیل اینکه این کمیته پیش‌بینی، پیشگیری و مقابله در دستور خود قرار داده است، کار خود را قبل از تشکیل کمیته ستاد انتخابات آغاز کرد.

باقری با تأکید بر اینکه در مرحله پیش‌بینی کمیته امنیتی انظامی و دستگاه‌های امنیتی طرح و برنامه خود را مطرح می‌کردند، افزود: این برنامه‌ها در کمیته امنیتی انتظامی ستاد انتخابات تجزیه و تحلیل می‌شد.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران با تأکید بر اینکه این کمیته زیرمجموعه ستاد شورای تأمین استان است، اظهار داشت: کمیته امنیتی انتظامی کار خود را با جدیت آغاز کرد و طبق آخرین اطلاعات تمام شهرستان‌ها وضعیف امنیتی مناسبی دارند و مسائل مختلف را پیگیری و رصد می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه تمام تهدیدات دشمن و تبلیغات سوء آنها با برنامه‌های خوب و پیشگیری‌های مناسب خنثی شد افزود: طبق گزارشات رسیده از ساعت 5صبح امروز تاکنون وضعیت همه شعبه‌ها خوب بوده و مشکلی وجود ندارد و امیدواریم این روند تا پایان رأی‌گیری ادامه داشته باشد.

باقری بر همین اساس تعداد محافظین شعب اخذ رأی را به میانگین سه نفر عنوان کرد و افزود: با توجه به حساسیت‌ها و الزام‌هایی که در برخی از شعب استان وجود دارد، پیش‌بینی ‌های خاص امنیتی صورت گرفته و ممکن است نیروهای مجرب‌تر و زیادتری به کار گرفته شوند و این اقدام نیز صورت گرفته‌ است.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران با تأکید بر اینکه جلسات بسیاری به صورت روزانه در ستاد انتخابات برگزار شده است، افزود: البته جلسات رسمی کمیته یک روز در میان بوده و با تبادل اطلاعات لحظه به لحظه با مسئولان امنیتی این ارتباطات صورت گرفته و منقطع نمی‌شد.

وی با بیان اینکه در شعباتی که ازدحام بوده یا سوابقی در گذشته وجود داشته، نیروها بیشتر شده‌اند و افراد مجرب‌تر به کار گرفته شده‌ است، یادآور شد: البته ما اعتقادی به امنیتی کردن شعبه‌های اخذ رأی نداریم.

باقری با تأکید بر اینکه ما پیش‌بینی‌های لازم را برای تهدیدات متصور انجام داده‌ایم، گفت: کمیته امنیتی انتظامی نسبت به سایر کمیته‌ها در بحث انتخابات پیشروتر از سایر کمیته‌ها بوده است.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران بر همین اساس به تهدیدات دشمن همچون بمب‌گذاری و تهدیدات تروریستی اشاره و خاطرنشان کرد: تمام افرادی که با عوامل خارجی در ارتباط بوده‌اند، از طریق ارتباطات مجازی شناسایی شده‌اند؛ تاکنون ده نفر از کسانی که از خارج کشور به استان تهران وارد شده‌اند، دستگیر شده و در بازداشگاه هستند.

وی در خاتمه گفت: بیش از 15هزار نیرو برای محافظت از صندوق‌ها در شعبات اخذ رأی وجود دارند؛ چشم همه مردم دنیا به انتخابات استان تهران است و حساسیت مسئولان امنیتی استان تهران چندین برابر استان‌های دیگر است.

به گزارش خبرنگار فارس، مردم می‌توانند مطالبی را که می‌خواهند در اختیار ستاد انتخابات استان تهران قرار دهند، به 30002692 پیامک کنند.

انتهای پیام/

   


پله پله تا نهمین انتخاب/199
قاسمی‏فرزاد: مشارکت در دماوند 10 درصد افزایش می‏یابد

خبرگزاری فارس: رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از افزایش حداقل 10 درصدی مشارکت مردمی در انتخابات مجلس نهم نسبت به دوره هشتم خبر داد.

خبرگزاری فارس: قاسمی‏فرزاد: مشارکت در دماوند 10 درصد افزایش می‏یابد

علی‏رضا قاسمی‏فرزاد امروز در گفت‏وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: تکرار حماسه حضوری دیگر از ابتدایی‏ترین ساعات امروز به وضوح قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: از حضور گسترده اصحاب رسانه در پوشش این فریضه عبادی و سیاسی از ماه‏های گذشته تا به امروز سپاسگزارم.

قاسمی‏فرزاد با اشاره به اهمیت شرکت در این دوره از انتخابات خاطرنشان کرد: این انتخابات نخستین رویداد انتخاباتی پس از فتنه سال 88 است.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دومین دلیل اهمیت‏ساز حضور حداکثری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نهضت‏های بیداری اسلامی جاری در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و قلب نظام سرمایه‏داری است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ملل آزادی‏خواه و اسلام‏طلب دیگر مناطق جهان، ایران را به عنوان الگویی موفق در انقلاب علیه دیکتاتورهای وابسته به دستگاه استکبار مدنظر قرار داده و از مردم آن پیروی می‏کنند.

قاسمی‏فرزاد افزود: از سوی دیگر استکبار پس از فتنه سال 88 همواره سعی داشته بر به چالش کشاندن انتخابات در ایران اسلامی داشته است.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما مردم آگاه، فهیم و بصیر ایران اسلامی با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و با مشارکت گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن، 9 دی و تکرار طلیعه حضوری دیگر در 12 اسفند خصومت‏ها، توطئه‏ها و دسیسه‏های دشمنان را خنثی کرده است.

انتهای پیام/آ20

   


در مسیر بهارستان نهم -339
آیت‌الله واعظ طبسی رای خود را به صندوق انداخت / مردم غربی‌ها را مأیوس می‌کنند

خبرگزاری فارس: نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان رای خود را در صحن آزادی حرم رضوی به صندوق انداخت و حضور پر شور مردم را موجب یاس دشمن خواند.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله واعظ طبسی رای خود را به صندوق انداخت / مردم غربی‌ها را مأیوس می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله عباس واعظ طبسی دقایقی پیش با حضور در حوزه رای‌گیری شعبه 305 مستقر در صحن آزادی حرم رضوی رای خود را به صندوق انداخت.

تولیت آستان قدس رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت در انتخابات فریضه ای مهم است که از سوی مقام معظم رهبری نیز همواره بر آن تاکید شده است.

وی افزود: مواضع خصمانه و دشمنانه غربی‌ها و دشمنان اسلام و نظام با حضور گسترده مردم در انتخابات امروز خنثی می‌شود و تمام تبلیغات‌ها و توطئه‌های آنها نیز نقش بر آب می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان در ادامه با تقدیر از احساس مسئولیت ملت ایران و حضور گسترده از ساعات اولیه

رای‌گیری خاطرنشان کرد: در سه دهه گذشته حضور مردم بزرگترین سلاح برای عقب‌نشینی استکبار به سرکردگی آمریکا بوده است.

وی در پایان تاکید کرد: مردم باید هرچه گسترده‌تر در رای‌گیری امروز حاضر شوند تا دشمنان اسلام و نظام و غربی‌ها را مایوس تر از گذشته کنند و کشور مصون تر بماند.

انتهای پیام/س10

   


نتیجه نظرسنجی که در آستانه سفر نتانیاهو به آمریکا منتشر شد
نزدیک به 80درصد اسرائیلی‌ها با اقدام نظامی علیه ایران مخالفند

خبرگزاری فارس: یک شبکه تلویزیونی در رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد که ساکنان فلسطینی اشغالی با حمله یا حمله تک‌جانبه به ایران مخالفند.

خبرگزاری فارس: نزدیک به 80درصد اسرائیلی‌ها با اقدام نظامی علیه ایران مخالفند

به گزارش فارس، فقط چند روز قبل از نشست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید، نتیجه یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی منتشر شد که نشان می‌دهد ساکنان فلسطین اشغالی با حمله به ایران مخالفند.

کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به این نظرسنجی اعلام کرد که 34 درصد اسرائیلی‌ها اعتقاد دارند که اسرائیل نباید طرحی نظامی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران اجرا کند و 42 درصد نیز معتقدند اسرایئل نباید بدون کمک آمریکا به ایران حمله کند.

این نظرسنجی که دانشگاه مریلند با همکاری مرکز پژوهش‌های داحاو انجام داده است، نشان می‌دهد که فقط حدود 19 دردص معتقدند که اسرائیل می‌تواند بدون مشارکت آمریکا به اقدام نظامی علیه ایران وارد شود.

پایگاه خبری اسرائیلی کرمل نیز نوشت: این نظرسنجی نشان داد که بیشتر اسرائیلی‌ها با اجرای گزینه نظامی علیه ایران مخالفند و عده زیادی نیز معتقدند که این کار نباید بدون مشارکت آمریکا باشد.

بنیامین نتانیاهو شب گذشته سفر چند روزه خود به کانادا سپس آمریکا را شب گذشته آغاز کرد و راهی کانادا شد.

منابع خبری موضوع ایران را یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد بحث وی با اوباما در کاخ سفید می‌دانند در حالی که اختلافات دو طرف در این خصوص در دوره اخیر بشدت جدی شده است.

انتهای پیام/.++

   


همگام با حماسه حضور
2 نوعروس در ریگان رای خود را به صندوق انداختند

خبرگزاری فارس: همگام با حماسه حضور 2 نوعروس در بخش گنبکی ریگان قبل از شروع جشن عروسی رای خود را به صندوق انتخابات مجلس انداختند.

خبرگزاری فارس: 2 نوعروس در ریگان رای خود را به صندوق انداختند

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، صبح امروز در اقدامی کم‌سابقه دو نوعروس قبل از برگزاری جشن زندگی مشترک در صندوق‌های اخذ رای حاضر و آرای خود را به صندوق‌ها ریختند.

اسحاق زابلی‌زاده داماد هدف از شرکت خود در انتخابات را تعیین سرنوشت مملکت خود می‌داند و می‌گوید امام خمینی (ره) فرمودند «میزان رای ملت است» و ما باید برای سرنوشت خود خودمان اقدام کنیم.

مصطفی زینت‌بخش بخشدار گنبکی ریگان در آغاز حماسه 12 اسفند مردم این بخش گفت: مردم این بخش در نخستین ساعت‌های رای‌گیری در پای صندوق‌های اخذ رای آماده شدند و رای خود را به کاندیداهای مورد نظر دادند.

وی خاطرنشات کرد: در بخش گنبکی ریگان 16 صندوق اخذ رای وجود دارد که 9 صندوق سیار و مابقی ثابت هستند.

* یزدان‌آباد زرند انتخاباتی گرم و پرشور

مردم و مجریان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در یزدان‌آباد زرند در تکاپوی برگزاری انتخاباتی گرم و پرشور هستند.

نورالدینی بخشدار یزدان‌آباد زرند در حاشیه آغاز رأی‌گیری در این منطقه اظهار داشت: یزدان‌آباد با حدود 4 هزار و 200 کیلومتر مربع وسعت و 20 هزار نفر جمعیت، 81 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی بیان داشت: در این بخش 18 حوزه اخذ رأی پیش‌بینی شده که شش حوزه آن سیار است و 350 نفر اجرای انتخابات را به عهده دارند.

نورالدینی تعداد شرکت کنندگان در انتخابات دوره قبل حدود 11 هزار نفر خواند و افزود: مردم امروز با حضور در پای صندوق‌های رأی چشم مستکبران را کور و ثابت می‌کنند که پشت سر رهبری و ولایت تا آخر ایستاده‌اند.

 انتهای پیام/غ20

   


با حضور گسترده خود در انتخابات
مردم شرق و غرب هرمزگان کمر دشمنان را شکستند

خبرگزاری فارس: مردم شرق و غرب هرمزگان با حضور پرشور خود در انتخابات از نخستین ساعات آغاز رای‌گیری، کمر دشمنان نظام را با قدم‌های استوار خود در انتخابات شکستند.

خبرگزاری فارس: مردم شرق و غرب هرمزگان کمر دشمنان را شکستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق و غرب هرمزگان، مردم نواحی هرمزگان همچون همیشه با حضور مثال‌زدنی خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک بار دیگر به دشمنان ثابت کردند که تبلیغات منفی آنان هیچ اثری نداشته بلکه عزم آنان را برای حضور در سرنوشت کشورشان بیشتر جزم کرده است.

پیرمردی که خود را حاجی حسین می‌نامد علی‌رغم کهولت سن به خبرنگار فارس در غرب هرمزگان می‌گوید ما راهمان راه امام است و هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را از راه امام و مقتدایمان منحرف سازد.

کشاورزی نیز که در آن نزدیکی‌ها بود به خبرنگار فارس گفت: از دیشب شناسنامه‌ام را بالای سرم گذاشته‌ام تا نخستین نفری باشم که در انتخابات شرکت می‌کنم، اما با اینکه خیلی زود خود را به شعب اخذ رای رساندم باز هم جوانان ما از ما جلوتر بودند و این نشان می‌دهد که کشور ما جوانانی دارد که دشمن از آنها سخت می‌هراسد و باید هم بهراسد.

وی افزود: دشمن فکر می‌کند می‌تواند ما را از اعتقاداتمان دور سازد، اما کور خوانده است چرا که ما اعتقاداتمان و وفاداریمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی در وجودمان نهادینه شده و همچون خون در رگ‌هایمان جریان دارد.

176 شعبه اخذ رای برای غرب هرمزگان در نظر گرفته شده است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هر 80 تا 90 کیلومتر یک شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است. همچنین جمعیت سه شهرستان بندرلنگه، پارسیان و بستک بیش از 200 هزار نفر است.

انتهای پیام/ن۲۰

   


آنجلوتی: به ویاس بواس فرصت دهید/ تغییرات نیازمند زمان است

خبرگزاری فارس: سرمربی پیشین شیرهای لندن از سران این باشگاه خواست تا فرصت بیشتری به مربی تیمشان بدهند.

خبرگزاری فارس: آنجلوتی: به ویاس بواس فرصت دهید/ تغییرات نیازمند زمان است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از CNN، کارلو آنجلوتی که خود در پایان فصل 11-2010 از چلسی اخراج شد، به سران باشگاه لندنی هشدار داد از مربی خود حمایت کنند.

آنجلوتی در نخستین فصل حضور خود در لندن، قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس را جشن گرفت ولی در فصل دوم نتوانست هیچ جامی به دست آورد و به همین دلیل اخراج شد. اکنون آندره ویاس بواس نیز زیر فشار مشابهی قرار گرفته و نتوانسته تیمش را در جام های مختلف به توفیق قابل توجهی برساند.

سرمربی کنونی پاری سن ژرمن در مورد چلسی گفت: من فکر می کنم مشکلی که در چلسی وجود دارد این است که آن ها سعی می کنند چیزی را در این تیم تغییر دهند. برای داشتن تیمی جوان تر، برای دادن فرصت خودنمایی به بازیکنان جوان باشگاه باید به بازیکنان پا به سن گذاشته و اصلی این تیم فرصت استراحت بیشتری داده شود. بازیکنانی مانند فرانک لمپارد، اشلی کول و جان تری.

وی ادامه داد: تغییرات سریع اتفاق نمی افتند. بسیار سخت است که در طول یک مسابقه، بازیکنانی که نام بردم را تعویض کنید زیرا هنوز هم فکر می کنم آن ها بازیکنان بسیار مهمی برای چلسی هستند. ویاس بواس نیز مربی خوبی است زیرا عملکرد قابل توجهی در پورتو داشته است. تصور می کنم فلسفه باشگاه چلسی این است که تغییراتی را در باشگاه اعمال کند ولی به این موضوع توجه ندارند که تغییرات نیازمند زمان است.

انتهای پیام/م

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار - 51
حضور گرم مردم پای صندوق‌های رای در روز زمستانی

خبرگزاری فارس: با وجود تبلیغات گسترده بوق‌های رسانه‌ای غرب، اقشار مختلف مردم امروز پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

خبرگزاری فارس: حضور گرم مردم پای صندوق‌های رای در روز زمستانی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، مردم شهر تهران از ساعات اولیه صبح امروز با حضور در شعب اخذ رای در نقاط مختلف پایتخت کاندیدای مورد نظرشان برای ورود به بهارستان نهم را انتخاب کردند.

نکته جالب این است که با وجود تبلیغات گسترده بوق‌های رسانه‌ای غرب و تشویق نظام سلطه به تحریم انتخابات اقشار مختلف مردم امروز پای صندوق‌های رای حاضر شدند و بار دیگر این پیام را به غرب دادند که تبلیغات آنها نه تنها بی‌اثر بلکه نتیجه عکس هم دارد.

حسین، جوان 25 ساله‌ای که برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خود صبح امروز در صندوق مستقر در دانشگاه امیر کبیر تهران حاضر شده بود، به خبرنگار فارس گفت که اولین معیارش برای انتخاب کاندیدا ولایت‌مداری است.

این جوان 25 ساله همچنین خطاب به دشمنان گفت که تهدید و تحریم‌ها فایده‌ای ندارد و ما تا آخرین نفس پای نظام و انقلاب می‌ایستیم.

رسول 18 ساله است که برای اولین بار پای صندوق رای حاضر شده است. وی اولین رای خود را در دبیرستان البرز به صندوق رای می‌اندازد.

وی به خبرنگار فارس گفت که پیش از این خیلی دوست داشته که در سرنوشت سیاسی کشورش دخیل باشد و امروز که برای اولین بار توانسته این کار را انجام دهد، بسیار شاد است.

این جوان رای اولی که به همراه خانواده خود به پای صندوق رای حاضر شده بود، اظهار داشت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای خیلی خوب است و امیدوارم که مجلس خوبی را در آینده شاهد باشیم.

خانم حیدری 35 ساله به دنبال کد کاندیداهای مورد نظر خود است و پس از اینکه رایش را به صندوق انداخت به خبرنگار فارس گفت که به کاندیداهایی رای داده که سوابق آنها در ارائه خدمت به مردم روشن و شفاف است.

وی اظهار داشت: با بررسی اسامی کاندیدها دیدم که تقریبا از همه گروه‌ها و جناح‌ها شرکت دارند البته من به سلایق سیاسی خیلی کار ندارم و ملاکم برای رای به کاندیداها مردمی بودن آنها است.

به گزارش فارس لحظه به لحظه بر تعداد افراد حاضر در پای صندوق‌های رای اضافه می‌شود به طوریکه در بعضی شعبه‌ها شاهد به وجود آمدن صف‌های طویل هستیم.

انتهای پیام/

   


آرشیو


پیوندها


پیوندهای روزانه


درباره وبلاگ

خبر در خبر - چکیده ای از خبرهای معتبر از سراسر دنیا
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات